Чемпіонат області серед чоловіків та жінок з шашок-64.

Спартакиада ДМКД 2015 стартовала шашечным турниром

Всесоюзный отборочный турнир

(2014-02-23 11:47:00)

Подробней

Новости

Близько стап’ятдесяти спортсменів з 14 областей України прийняли участь у чемпіонаті України з шашок-64 серед юнаків та дівчат, який нещодавно закінчився у м.Вінниця. Захищати спортивну честь Дніпропетровщини у трьох вікових категоріях (юнаки та дівчата до 8, 13 та 19 років), до обласного центру європейського рівня, вирушило 11 кращих спортсменів нашого міста.

У трьох видах шашкових програм: класична гра (2 години на партію кожному учаснику), швидка гра (15 хвилин на партію) та блискавична гра (3 хвилини на партію) серед учасників змагань були розіграні 18 комплектів нагород та путівки на чемпіонати світу (Болгарія) та Європи (Росія).

Приємно, що 15 нагород, з тих що розігрувалися, була завойована кам’янчанами.

Найкращий результат серед дівчат, у віковій категорії до 19 років продемонструвала студентка Дніпровського державного технічного університету Альона Вовк (тр. заслужений тренер України Губарєв І.В.). Золоту нагороду чемпіонату Альоні вдалося завоювати у швидкій грі, срібло у класичній програмі, бронзу в блискавичній грі. Цікаво, що срібна медаль у блискавичній грі дісталася ще одній представниці нашої області, учениці Ліцею НІТ (м.Кам’янське), кандидату у майстри спорту Вірі Попрузі (тр. Д.О.Савінський (ДЮСШ№2)).

У віковій категорії до 13 років кращим спортсменом за показниками трьох номінацій визнано учня Ліцею НІТ Агаркова Данііла (тр. Д.О.Савінський), якому вдалося двічі, у швидкій та блискавичній грі, вибороти золоті медалі чемпіонату, а у класиці завоювати срібну нагороду. Дивовижну картину, підчас нагородження за підсумками виступу у швидкій грі, вдалося спостерігати тоді, коли на п’єдестал пошани піднялися представники тільки одного навчального закладу м.Кам’янське, а саме учні ЛіцеюНІТ Агарков Д., Блоха Андрій та Братусь Кирило (двох останніх тренує тр. Губарєв І.В. (ДЮСШ№2)), яким вдалося увійти до трійки призерів чемпіонату, випередивши достатньо велику кількість досвідчених спортсменів України. У блискавичній грі, серед спортсменів до 13 років, також рівних не було Кам’янчанам. У трійці призерів Агарков Д., Братусь К. та учень НВК Ор Авнер Савінський Добриня (тр. Д.О.Савінський).

Трохи не поталанило ще одній представниці Ліцею НІТ - Софії Купатенко (тр. Д.О.Савінський). За крок до звання чемпіонки України, юна спортсменка несподівано програла у останньому турі, і з першого рядка турнірної таблиці перемістилася на третю сходинку. Підсумок: бронзова нагорода.

В самій юній віковій категорії (юнаки до 8 років) Іван Суров, учень гімназії №39 м.Кам’янське, вихованець ДЮСШ№3 (тр. А.І.Губарєва) також зумів підтримати своїм виступом старших товаришів по команді. В його активі 2 чемпіонських титули у класичній грі та бліці, та бронзова нагорода у швидких шашках.

Попереду у призерів змагань виступити на міжнародній арені у складі збірної команди України.

Автор: Губарев Игорь
Дата добавления: (2017-04-20 21:15:00)