Чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат 2017

Спартакиада ДМКД 2015 стартовала шашечным турниром

Всесоюзный отборочный турнир

(2014-02-23 11:47:00)

Подробней

Новости

З міста Кривий Ріг з яскравою та впевненою перемогою у обласних змаганнях «Диво шашки» серед команд середніх навчальних закладів області повернулися чотири кращі колективи м.Кам’янське (команди СШ№40, ЛіцеюНІТ (команда №1), СШ№23 та Ліцею НІТ (команда №2), які у фіналі міських змаганнь, відповідно до приведеного списку, посіли перші чотири місця. Суперниками кам’янчан у обласному шашковому сльоті стали учні трьох навчальних закладів м.Кривий Ріг (гімназія №127, Ліцей №129 та СШ№48), учні СШ№13 м.Нікополь, СШ №5 м.Верхньодніпровськ, СШ№1 м.Апостолово.

До складу команд, відповідно до положення обласної першості, входило 3 хлопчика та 1 дівчинка 2003р.н. та молодше. Не дивлячись на юний вік учасників змагань, до складів команд від нашого міста входило чимало спортсменів, які останнім часом впевнено виступають на чемпіонатах області, України і навіть світу та Європи. Цей фактор практично і визначив перевагу у грі за шашковою дошкою наших школярів.

Перше місце, з результатом 17 очок з 18 можливих (8 перемог та 1 нічия), посіла друга команда Ліцею НІТ, переможець змагань у Дніпровському районі м.Кам’янське. До складу команди переможниці обласної першості «Диво-шашки» входили капітан команди першорозрядник Кирило Братусь - дворазовий призер чемпіонату України-2017 серед юнаків до 13років, першорозрядник Андрій Блоха – бронзовий призер чемпіонату світу-2016 серед юнаків до 10 років та триразовий призер чемпіонату України-2017 серед юнаків до 13 років, другорозрядник Перемітько Ілля, та першорозрядниця Анастасія Губарєва – дворазовий срібний призер чемпіонату України серед дівчат до 13 років.

Єдину нічию команда зіграла зі своїми однолітками за навчальним закладом: першою командою Ліцею НІТ (капітан команди: кандидат у майстри спорту багаторазовий переможець та призер чемпіонату України-2017 Попруга Віра), що посіла з результатом 14 очок почесне третє місце.

Цікаво, що другу сходинку на змаганнях з результатом 16 очок посіла ще одна команда з нашого міста. Срібні медалі обласної першості у напруженій боротьбі вибороли учні СШ№40 (капітан команди: першорозрядник Козін Максим).

В особистій першості, за результатами на дошках (з першої по четверту), перші місця посіли Попруга Віра (Ліцей НІТ), Блоха Андрій (Ліцей НІТ), Балабан Ілля (СШ №40), Губарєва Анастасія (Ліцей НІТ).

Чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, медалями, дипломами та пам’ятними подарунками завдяки фінансовій підтримці народного депутата України Гальченко А.В. та депутата обласної ради Хватової С.В.

Автор: Губарев Игорь
Дата добавления: (2017-05-17 10:58:23)